سرویس vip تحویل فوری

کارخانه قالیشویی قصرطلایی یک شرکت معتبر در زمینه شستشو و تمیزکاری فرش فعالیت می کند و خدمات متنوعی به مشتریان خود در این حوزه ارائه میدهد، سرویس vip از جمله این خدمات می باشد. با انتخاب سرویس vip قالی شویی قصرطلایی شما در خدمات و مزایای مهمی برهمند خواهید شد که در ادامه به این ویژگی ها می پردازیم.

لطفا در هنگام تحویل و دریافت فرش به آرم و لوگو قصرطلایی در اطراف خودرو توجه نمایید.

تلفن تماس : 44716535
خدمات سرویس vip قالیشویی قصرطلایی

با سرویس VIP قصر طلایی، می‌توانید از ویژگی‌های زیر بهره‌مند شوید:

  1. استفاده از روش‌های پیشرفته تمیزکاری: قصر طلایی از تکنولوژی‌ها و روش‌های پیشرفته برای شستشو و تمیزکاری قالی و فرش استفاده می‌کند. با انتخاب سرویس VIP، شما از جدیدترین روش‌های تمیزکاری و بهترین فرآیندهای شستشو برای حفظ و بهبود کیفیت قالی خود بهره‌مند خواهید شد.

  2. مراقبت ویژه از قالی: در سرویس VIP، قالی شما با دقت و دلبستگی ویژه‌ای تمیز می‌شود. تیم متخصص قصر طلایی با توجه به نوع و جنس قالی شما، نحوه شستشو و روش‌های مناسب را انتخاب خواهد کرد تا قالی شما بهترین نتیجه را بدهد.

  3. خدمات تکمیلی: با سرویس VIP، شما می‌توانید از خدمات تکمیلی اضافی نیز استفاده کنید. مثلاً، پاکسازی از روغن، حشره‌کشی یا پوشش‌دهی ضد لکه می‌توانند از خدماتی باشند که قصر طلایی به شما ارائه می‌دهد.

  4. شستشو فرش با اصول شرعی: اگر در خانه حیوان خانگی دارید و یا فرش شما نجس شده است باید فرش و قالی با آب کر شستشو شود، ما در قالیشویی قصرطلایی خدمات شستشوی فرش و قالی با احکام  اسلامی را کاملا مسلط می باشیم می توانید با خیال راحت از این خدمات استفاده نمایید.