قالیشویی در تهرانسر

محله تهرانسر در غرب تهران بوده و از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرك آسمان و از غرب به بزرگراه آزادگان و محله شهرك استقلال، از شمال به بزرگراه شهيد لشكري و محله شهرك آزادي محدود شده است. محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداري تهران واقع است و ۷ بخش جداگانه شامل تهرانسر شرقي، تهرانسر مركزي، تهرانسر شمالي، بلوار اصلي و خيابان خسروپرويز، تهرانسر غربي، شهرك پاسداران، و شهرك دريا و باشگاه نفت در اين محله وجود دارند. بيش از ۱۰۰۰ نفر در محله تهرانسر ساكن هستند و وجود هواي نسبتا” پاك در مقايسه با مناطق مسكوني شرق تهران و امكانات رفاهي و درماني و دسترسي عالي به بزرگراه ها باعث شده كه جمعيت بسيار بيشتري در اين محله ساكن شوند. اكثرا” قوميت هاي لري، آذري، فارس و كرد در اين محله ساكن هستند. اين محله يكي از بهترين محلات براي اجراي طرح مسكن ويژه تهران انتخاب شده و ۲۳۱۰ واحد مسكوني به خصوص در ضلع جنوبي بلوار ياس از سال ۱۳۹۱ تاكنون تاسيس شده اند.

قالیشویی در محدوده تهرانسر | کارخانه قالیشویی قصرطلایی با سابقه ترین و مجهیزترین قالیشویی در غرب تهران مفتخر می باشد در منطقه تهرانسر خدمات شستشوی فرش و قالی ابریشم را با بهره گیر از بروز ترین تکنولوژی های شستشوی فرش ارائه دهند.

اگر شما جزو افرادی هستید که در محدوده تهرانسر ساکن هستید و به دنبال یک شرکت معتبر، مطمئن و صادق در حوزه شستشوی قالیشویی می گردید ، تیم قالیشویی قصرطلایی در خدمت شماست . تنها با یک تماس از خدمات و تعرفه ما اطلاع دریافت کنید و درصورت توافق تیم ما به محل سریع برای دریافت قالی و فرش های شما عزیزان اعزام میشود تا مراحل شستشوی سریع انجام شود و هیچ نگرانی بابت آمدن مهمان و خالی ماند کف خانه تان نداشته باشید.

قالیشویی در محدوده تهرانسر

قالیشویی های زیادی در محدوده تهرانسر فعالیت می کند ، پیدا کردن قالیشویی که خدمات با کیفیت در کنار قیمت منصفانه بسیار سخت می باشد ، سختی کار وقتی دو برابر می شود که شما هیچ اطلاعاتی در خصوص خدمات قالیشویی قصرطلایی نداشته باشید و یا از قیمت قالیشویی قصرطلایی اطلاعی کسب نکرده باشید. فاصله ما با شما برابر می کند با فاصله شما با تلفن همراه تان کافی هست گوشیتان را بردارید و با شماره تلفن 02144515031 تماس حاصل فرماید کارشناسان و مشاوران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشد و شما می توانید هرگونه سوالی که دراید از تیم مشاوره ما بپرسید تا شما را در پیدا کردن قالیشویی معتبر و مطمئن در تهرانسر راهنمایی کنند.

کارخانه قالیشویی قصرطلایی

قالیشویی تهرانسر شهرک استقلال

کارخانه قالیشویی قصرطلایی خدمات متفاوت و متمایزی نسبت به سایر قالیشویی تهران ارائه می دهد ، خدمات ما شامل تمامی موارد و مشکلاتی که ممکن هست برای فرش و قالی شما به وجود بیاد را شامل میشود . شما دیگر نیاز نیست در صورت آشنا بودن با قصرطلایی برای رفع  هر نوع مشکل برای فرش وقالی دستبافت و یا ابریشم ، آن را به جای دیگر ببرید. خدماتی ما به در کنار قالیشویی ارائه می دهیم عبارتند

  • بافت و مرمت
  • ریشه بافی
  • ریشه دستبافت و دوگره
  • ریشه ماشینی و دوگره
  • بافت و مرمت
  • ریشه ماشینی روی فرش دستی
  • باز سازی و ربع سوختگی
  • شستشو  و آبکشی
  • خشک کن و اتو کشی
  • پرزگیری و پرداخت
مبل شویی

مبل شویی تهرانسر

از دیگر خدماتی قالیشویی ما برای مشتریان اهل تهرانسر درنظر گرفته ارائه خدمات مبل شویی در منزل می باشد. شاید مبل شما بعد مدت زیادی که استفاده کرده این رنگ تیره ی به خود گرفته است و شما می خواهید این تیره گی را از بین ببرید دو راه بیشتر ندارید برای این کار یا باید مبل جدید بخرید و یا باید با توجه به نوع جنس پارچه استفاده شد برای مبل اقدام به تمیز کردن آن کنید. سعی کنید برای تمیز کردن مبلمان اول اطلاعات کافی بدست بیاورید بعد اقدام فرماید. شما می توانید این کار را به افراد متخصص مبل شویی ارائه بدهید. قالیشویی قصرطلایی با به خدمت گرفتن افراد متخصص در حوزه شستشوی انواع مبل ، خدمات مبل شویی را در کنار شستشوی فرش ارائه می دهد و می توانید در صورت نیاز بر روی ما حساب باز کنید.

سوالات متداول

زمان تحویل فرش ها پس از شستشو چند روز هست؟

از آنجایی که ما می خواهیم فرش و قالی ها به بهترین شکل ممکن شستشو و تحویل داد شود زمان ثابتی ندارد زیر تحویل فرشها بستگی به زمان یا فصل جمع آوری می باشد.، تحویل فرش در شش ماه اول سال کمتر از 4 روز می باشد ولی در شش ماه دوم کمتر از 72 ساعت طول می کشد.

بهترین زمان برای سفارش در چه فصلی است؟

قالیشویی قصرطلایی جزو مجهزترین و بروز ترین قالیشویی در غرب تهران می باشد و شما می توانید در هر فصلی که نیاز دارید از خدمات قالی شویی ما در تمام نقاط به ویژه در محدوده تهرانسر بهره مند شوید.

قیمت قالیشویی چقدر هست ؟ چگونه می توانم استعلام قیمت کنم؟

از انجایی که قیمت انواع فرش متفاوت می باشد باید با یکی از شماره تلفن های ما تماس بگیرید و استعلام قیمت فرمایید. قصرطلایی جزو قالی شویی های معتبر می باشد و کلیه قیمت گذاری های خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویی مشخص می کند. بی شک بهترین قیمت و همچنین بهترین خدمات را از ما دریافت خواهید کرد.

احتمال دارد به فرش شما آسیبی وارد شود؟

ما در کاخانه قالیشویی خود تمام تلاشم را کرده ایم از بهترین و با تجربه ترین افراد استفاده نمایم و همچنین از بروز ترین ماشین آلات نیز استفاده کرده ایم تا این احتمال را به صفر برسانیم ، حال نمی توانم تضمین 100 درصد کرد و در صورت هر گونه مشکل برای فرش های شما ، قیمت آن به صورت تمام و کمال از طرف مدیریت قالیشویی پرداخت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *