مبل شویی
مبل شویی

مبلمان خوب میتواند راحتی زیادی برای شما به ارمغان بیاورد با این حال مبل نیازمند خدماتی نظافتی و راحتی است که این کار باعث زیبا شدن مبل و افزایش طول عمر آن می شود ما به شما پیشنهاد میکنیم که مبلهایتان را هرازچندگاهی شستشو دهید تا میکروب ها و ویروس های موجود در مبل از بین بروند .

تمیزکردن با استفاده از شامپو

شامپوهایی تعبیه شده اند که مخصوص پارچه ها و چرم ها هستند که میتوان با استفاده از آنها مبل های خود را عاری از خاک و ذرات گرد و غبار کنید و زمانی را باید صبر کرد تا شامپو ها خشک شوند و شماها بلافاصله پس از خشک شدن می توانید از مبل استفاده کنید و از تمیزی آن لذت ببرید.

مبل شویی
مبل شویی

استفاده از فوم تمیز کننده

یکی از راههای تمیز کردن مبل هایتان  استفاده از فوم های مخصوص است آن ها را بر روی لکه ها بزنید و یک دوره ی زمانی صبر کنید . تا مبل تمیز شما آماده ی استفاده برای شما شود که خودتان از بو و لطافت آن لذت خواهید برد فقط باید در استفاده از فوم دقت کنید که بیش از اندازه نریزید تا رطوبت زیاد در مبلمان تان ایجاد نکند که این امر را خود شما باید کنترل کنید

استفاده از پودر

این روش شبیه به روش بالائی است ولی بدون استفاده از آب در روش فوم ما باید پس از ریختن فمو آن را با آب شست شو می دادیم و آن را خشک می کردیم و لی در روش پودر ، پودر را در اطراف پارچه پاشیده و آن را به طرف لکه نزدیک می کنیم از آنجا که در این روش هیچ آبی استفاده نمی شود میتوان این روش را در مبل های چوبی نیز بکار برد (مبلملنی که در آنها از چوب استفاده شده نمیتوان ریسک کرد و به چوب آنها آب زد زیرا اجتمال متورم شدن چوب هست) و پس از پاشیدن پودر میتوان آن را جارو کرد تا مبل شما تمیز شود .

روش های زیادی برای تمیز کردن مبل وجود دارد می توانید از قالیشویی ما برای تمیز کردن مبل خود کمک بگیرید و از قسمت تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید . و یا میتوانید از همان روش هایی که در بالا به آن اشاره شد تمیز کردن یک امر ضروری است که باعث خوش بوئی و تمیزی مبل و خانه شما می شود و باعث میشود که شما یک دوره ی طولانی تر از مبل خود استفاده کنید .