قالیشویی نیاوران

قالیشویی قصر شیرین

کارخانه قالیشویی در نیاوران زیر نظر قالیشویی قصرطلایی خدمات خود را برای شما عزیزانی که ساکن محدوده نیاوران هستید خدمات شستشوی فرش و قالی را با بهترین کیفیت ارائه میدهد.

خدمات قالیشویی نیاوران قصر طلایی

قالیشویی نیاوران با به خدمت گرفتن افرادی کار بلد و حرفه ای خدمات شستشوی فرش های دستبافت و ماشینی را با بهترین کیفیت در منطقه نیاوران برای شما مشتریان عزیز ارائه میدهد. خدماتی که می توان به آنها اشاره کرد از جمله

  • مبل شویی
  • لکه گیری و رنگ برداری
  • ترمیم و ریشه زنی
  • شستشو فرش های خارجی با بهترین مواد شوینده
  • رفع سوختگی فرش و قالی
  • مبل شویی و موکت شویی در محل
  • مشاوره و دریافت سریع قالی جهت شروع شستشو
  • تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن
  • ارائه بهترین قیمت شستشوی فرش در محدوده نیاوران
مبل شویی
مبل شویی

مبل شویی در نیاوران

کارخانه قالیشویی قصرطلایی جهت ارائه هرچه بهتر خدمات خود در سرتاسر تهران ، خدمات مبل شویی را در محدوده نیاوران تهران نیر در دستور کار خود قرار داده است که اگر شما عزیزان به دنبال شستشوی سریع مبلمان منزل تان هستید از این خدمات قالی شویی قصر طلایی در محدوده نیاوران استفاده کنید.

نزدیک ترین قالیشویی به نیاوران

کارخانه قالیشویی تهران یعنی قصرطلایی به منظور سرعت بخشیدن به کار خود و صرفه جویی در زمان مشتریان خود ، خودرو و تیم های تحویل گیرنده قالی و فرش ها در مناطقی که دسترسی سریع به محلات تهران ممکن هست مستقر کرده است تا در صورت درخواست مشتری ، سریعا تیم تحویل گیرنده به محل مستقر شوند و قالی و فرش ها را جهت انتقال به کارخانه قالیشویی قصرطلایی تحویل بگیرند.

قالیشویی نیاوران
قالیشویی نیاوران

قیمت و هزینه های منصفانه

قالیشویی نیاوران با توجه اینکه یک قالیشویی معتبر و مجاز میباشد ، تمامی تعرفه های خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران محاسبه و به مشتریان خود ارائه میدهد. بی شک بهترین قیمت قالیشویی را از قصرطلایی دریافت خواهید کرد. برای اطلاع از قیمت می توانید با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و قیمت قالی شویی خود را از کارشناسان ما دریافت کنید.

شماره تلفن قالیشویی نیاوران  02144704985

سوالات متداول

_آیا قالیشویی نیاوران دارای مجوز می باشد؟ بله ، از آنجایی کلیه خدمات قالیشویی نیاوران زیرنظر کارخانه قالی شویی قصرطلایی می باشد و این کارخانه جزو قالیشویی های معتبر تهران و دارای مجوز رسمی از اصناف قالیشویی تهران می باشد.

_ساعات کاری قالیشویی نیاوران به چه صورت می باشد؟ قالیشویی ما بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد و تحویل قالی ها از ساعت 8 صبح تا 6 بعداز ظهر می باشد.

_چگونه می توانم استعلام قیمت کنم؟ شما می توانید با یکی از شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید تا به یکی از کارشناسان ما متصل شوید ، این فرد به کلیه سولات شما در زمینه شستشوی قالی ها پاسخ می دهند و قیمت دقیق و شسته رفته به شما طبق خدماتی که می خواهید ارائه میدهد.

_زمان تحویل قالی ها بعداز شستشو کی میباشد؟ما در قالیشویی نیاوران تمام تلاشمان این هست که قالی ها با کیفیت بالا شستشو شوند و به بهترین نحو به شما تحویل داد شود حال کمترین زمان تحویل می تواند 3 و بیشترین زمان برای تحویل 5 روز می باشد .